Fyzická ostraha objektu – Bezpečnostní agentura Liberec

Naše bezpečnostní služby v oblasti fyzické ostrahy objektu, majetku a osob jsou zajištěny zkušenými a proškolenými pracovníky, jejichž výběru a školení věnujeme vysokou pozornost. Nabízíme kvalitní a komplexní služby založené na dlouholeté tradici a nabytých zkušenostech v oboru.

Pro výkon služby nabízíme používání kontrolního pochůzkové systému on-line pracujícího na bázi přenosu informací přes GPRS. Každá obchůzka objektem je evidována v reálném čase (strážný snímá čipy rozmístěné po objektu) a o případném neplnění obchůzky oproti plánu, systém upozorní odpovědnou osobu. Jedině tak máte vždy a všude dokonalý přehled o výkonu strážných.

www.pochuzky-online.cz

web kamery

Ostraha objektů je prováděna na základě oboustranně odsouhlasených směrnic pro výkon služby, která vždy respektuje požadavky klienta. My jsme tu od toho, abychom Vám doporučili případná vhodná řešení a navrhli jejich provádění ke zvýšení efektivity služby a eliminace škodních událostí.

Naši pracovníci fyzické ostrahy jsou vždy řádně ustrojeni v předepsané černé ústroji s logem Torex Security a identifikačním štítkem zaměstnance. Máme i speciálně vyškolené bezpečnostní pracovníky se psy. Další bezpečnostní agentura.Nové stránky

Pozor novinka – Neváhejte navštívit naše nové webové stránky, kde najdete další produkty, které nabízíme. Profesionální kamerové systemy, kontrola ostrahy objektu pochuzky online.
www.kamerove-systemy-torex.cz
www.torexsecurity.cz
www.pochuzky-online.cz
www.pochuzky.cz
Jested

Kontakt

Sídlo společnosti Liberec
TOREX SECURITY, s. r.o.
Fialková 19, Liberec, 460 01
NONSTOP DISPEČINK
tel. +420 485 106 902

Praha: +420 602 404 396
Česká Lípa: +420 602 439 332
Turnov: +420 606 601 683
Frýdlant v Č.: +420 606 489 594